НОВО ОТ МОСКОВ И СИН
IVORY С БАДЕМОВО МАСЛО ОРГАНИК – КЛЮЧ КЪМ ЗДРАВАТА КОЖА
Москов и Син – лидер в производството на хотелска козметика и аксесоари, пусна на пазара нова козметична линия с бадемово масло органик.
С ексклузивния си дизайн, изискан аромат и грижливо подбрани съставки серията ще очарова и най-взискателните гости на хотела.
Деликатният аромат на бергамот и грейпфрут, с фини флорални нюанси и кадифена пикантност на кашмир, сандалово дърво и мускус ще запечата един вълнуващ спомен за приятно изживяване и изтънчена атмосфера.
Стилният дизайн на опаковките в цвят шампанско, в съчетание с топъл печат създават усещане за лукс и ексклузивност.
Козметиката е обогатена с бадемово масло органик – богато на минерали, витамини и антиоксиданти, известно със своите овлажняващи, успокояващи и подхранващи свойства. Растителният сапун в плисирана опаковка е с перфорация и ухо за по-лесно отваряне.
За повече информация за цени и условия на доставка, моля да се свържете с наш представител:
София, тел. 02 855 85 77, 02 855 61 76, office@moskov.com
Варна, моб. 0888 26 36 06, svetla.uzunova@moskov.com

С БАДЕМОВО МАСЛО ОРГАНИК* – КЛЮЧ КЪМ ЗДРАВАТА КОЖА
Серията IVORY е насочена към хотели, които винаги държат да бъдат една крачка пред конкуренцията. С ексклузивният си дизайн, изискан аромат и грижливо подбрани съставки, серията ще очарова и най взискателните гости на хотела.
Колекцията включва продукти за баня в елегантни туби в цвят шампанско и топъл печат, с изтънчен аромат на бергамот и грейпфрут, с фини флорални нюанси и кадифена пикантност на кашмир, сандалово дърво и мускус. Козметиката е обогатена със 100% бадемово масло органик, с високо съдържание на минерали, витамини и антиоксиданти.
АСОРТИМЕНТ
Продукти за баня в туби 30 мл
Ревитализиращ шампоан
Енергизиращ душ гел
Подхранващ балсам за коса
Хидратиращ лосион за тяло
Сапуни
100% на растителна основа
Сапун 15 гр. в плисирана опаковка с перфорация и ухо за лесно отваряне
Сапун 25 гр. в картонена кутия
Комплекти
Комплект за зъби
Комплект за бръснене
Аксесоари
Шапка за душ
Козметичен комплект (тампони за почистване на грим от естествен памук и клечки за уши)
Комплект аксесоари (тоалетно мляко, тампони за грим, клечки за уши, пиличка с клечка и шапка за душ, с възможност за добавяне на гребен)
Игленик
Допълнителни продукти
Бамбукова поставка за козметика 22/13 см
Подаръчна кутия с възможност за добавяне на продукти по избор
* Organic certified by ECOCERT GREENLIFE – -B.P. 47-32600 L’Isle Jourdain.